İLETİŞİM

ROZA YAYINEVİ İLETİŞİM

Editör: editor@rozayayinevi.com

Genel Soru ve Sorunlar: bilgi@rozayayinevi.com

 

1) Kitap başvurusu, kitap gönderimi, kitap yayınlatmak?

Kitap dosyası göndermek için “Dosya Gönderimi” sayfamızı ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu sayfamızda yer alan bilgileri word formatında eksiksiz bir şekilde kitap dosyanızla birlikte yollamanız durumunda incelemeye alınmaktadır. Talep ettiğimiz bilgilerin eksik olması durumunda dosyanız incelemeye alınamamaktadır.

Sosyal medya kanallarından gönderilen kitap dosyaları kesinlikle dikkate alınmamaktadır.

2) Sosyal medya etkinlikleri

Facebook, twitter, google plus ya da instagram gibi sosyal medya kanallarında kitap yarışması, çekiliş, hediye gibi etkinliklerde yer almadığımızı belirtmek isteriz. Bu konuda anlayış gösterilmesini rica ediyoruz.

3) Kütüphaneler için kitap talepleri

Kütüphanelere talep edilen kitaplar için bilgi@rozayayinevi.com adresinden detaylı bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir. Aylık değerlendirmelerden geçen talepler, uygun görülen miktarda kitap desteği sağlanmaktadır.

5) Perakende satış talepleri

Yayınevi olarak perakende satışlarımız bulunmamaktadır. Talep ettiğiniz kitapları Satış Noktaları” sayfamızdan bulabileceğiniz gibi, online satış sitelerinden de talepte bulunabilirsiniz. Söz konusu firmalardan satın almış olduğunuz ürünlerin sorumluluğu ilgili firmalara aittir.

6) Yazarlarımızla ilgili talepler

İmza günü, tanıtım etkinlikleri hakkında bilgi@rozayayinevi.com adresine taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

Not: Mesai saatleri içerisinde talepleriniz yoğunluk durumuna göre cevaplandırılmaktadır.